Vastuvõtt

AddicereVastuvõtt

VASTUVÕTT

Me aitame teid välja emotsionaalsest udust!

Addicere psühholoogid ja kriisinõustajad korraldavad vastuvõtte Tallinnas Kadriorus Kadrioru Ärikeskuse West maja 1. korrusel aadressil Narva mnt 63/2. Lepingulistele klientidele korraldame kriisinõustajate ja psühholoogide vastuvõtte ka mujal Eestis, üle Põhja-Euroopa, Edela-Aasia ja USA.

Kui täidate alloleva vastuvõtule registreerimise vormi võtab teie valitud nõustaja teiega ühendust telefoni või e-maili teel päev enne registreeritud kohtumist, et kinnitada üle vastuvõtu toimumine.

Online kohtumise puhul võite valida sobiva tarkvara:

Online coms
Waze
Maps
Vajutage ikoonile, et avada Waze või Google Maps juhis.
Liikuge hiirega kuvatud kaardile, et näha täiendavaid parkimise ja ühistranspordi juhiseid.

Vastuvõtule registreerimine

Kui te soovite end registreerida Addicere spetsialisti vastuvõtule siis täitke allolev tabel nõustamissessiooni broneerimiseks. Vabad vastuvõtuajad on kuvatud ja broneeritavad jooksvalt kuni 1 kuu ette.

Kui te oma organisatsiooni allolevast nimistust ei leia aga soovite siiski meie spetsialisti vastuvõtule siis registreerige end kui "Eraisik või juriidiline isik" ning teie valitud nõustaja võtab teiega ühendust, et leppida kokku vastuvõtu tingimustes.

NB! Registreerimine on õnnestunud kui teie e-mailile tuleb 1h jooksul Addicere nõustaja vastuvõtu detailidega kinnituskiri. Kui mitte helistage palun 5558 6668.

147 EUR

Psühholoogi 1h vastuvõtu hind (sh km) eraisikutele ja lepinguta juriidilistele isikutele.
*Kõik sisestatud info on konfidentsiaalne.
pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off