Teismeliste psühholoogia

AddicereKoolitusedTeismeliste psühholoogia
Me aitame teil leida lahendusi!

Koolituste sari teismeliste laste vanematele ja noortega töötavatele spetsialistidele:  õpetajad, noorsootöötajad, treenerid, tervishoiu- ja sotsiaaltöötajad

Elame ajal, mil sotsiaalmeedia on täis isehakanud terapeutide esoteerikat, samal ajal kui teaduslikud avastused on sageli esitatud liiga keeruliselt, mis segab nende rakendamist igapäevaelus.

Addicere poole on pöördunud korduvalt nii korporatiiv- kui ka erakliendid palvega avada privaatsetel nõustamiskohtumistel tehnikaid teismeliste probleemidega tegelemiseks. Toetudes ühiskonnas kasvavale vajadusele oleme Addicere psühholoogilise konsultatsiooni agentuuris loonud koolituste sarja, mis võtab kokku teaduspõhised praktikad lahendamaks teismeliste vaimse tervise probleeme.

Käesolevas koolituste sarjas astuvad osalejate ette Eesti parimad praktikud (sotsiaalasutuste juhid, psühholoogid, arstid ja muud spetsialistid), et aidata perekondi, õpetajaid, sotsiaal- ja noorsootöötajaid oma igapäevases töös tulemuslike tõenduspõhiste lahendustega.

Erik Rüütel
Addicere psühholoogilise konsultatsiooni agentuuri juht

PRAKTILISE PSÜHHOLOOGIA KOOLITUSTE SARI

TEISMELISTE PSÜHHOLOOGIA:

Telli koolitus, kus praktikud räägivad parimatest teaduspõhistest töötavatest meetoditest teismeliste psühholoogia toetamisel.

Arvuti- ja nutisõltuvus

Arvuti- või nutisõltuvus on vaimse tervise häire, mis võib mõjutada noore inimese kogu ülejäänud elu.

nutikad
Ettetellimisel ...

Koolitus annab praktilised tööriistad, mida saate rakendada koheselt arvuti- või nutisõltuvuse käes vaevleva teismelise toetamiseks, aga ka konkreetsed soovitused ja meetodid ennetuseks.

Ärevus ja depressioon

Tänapäeva noori ohustavad depressioon ja ärevus rohkem kui omal ajal nende vanemaid.

deprekas
Ettetellimisel ...

Koolitaja jagab praktikas rakendatavaid teadmisi ja suhtlemise tehnikaid mõjutamaks nooruki ärevuse ja meeleolu kõikumise probleeme tulemuslikumalt nii kodus ja koolis.

Sõltuvusained ja meelemürgid

Noorte seas populaarsed ained võivad viia psühhoosi (skisofreenia) väljaarenemiseni.

veiper
Ettetellimisel ...

Koolitus annab ülevaate noorte seas populaarsetest ainetest ja tarvitamise viisidest ning uued teadmised ja oskused sellise keerulise ja väljakutsuva probleemi lahendamiseks.

Aktiivsus- ja tähelepanuhäire

ATH-ga teismelised ja nende perekonnad kogevad sageli häbimärgistamist.

ath
Ettetellimisel ...

Koolitusel kuulete uutest terapeutilistest avastustest ATH kohta ning saate praktilisi tehnikaid ATH sümptomite juhtimiseks - ikka selleks, et teismelisel oleks järjepidevus nii akadeemilises kui ka personaalses arengus.

Soovin saada infot, kui uus koolitus on avatud tellimiseks.

addicere_logo_500px

Kirjutage meile, milliseid teismeliste psühholoogia alaseid koolitusi te veel sooviksite valikus näha.

Online coms

Koolitused toimuvad Zoom keskkonnas distantsilt või tellimisel Addicere koolitussaalis (Kadriorg) või tellijale sobivas kohas.

Tegemist on praktilise psühholoogia koolitustega, mille käigus räägitakse noorte (vanuses 12-19) arengus olulistest, kuid keerulisena tunduvatest teemadest ja ka vaimse tervise häiretest. Räägime asjadest ausalt ja avatult ning teaduspõhiselt! Seminaril osalemine aitab aru saada, millised tegurid mõjutavad teismeliste psühholoogiat ja käitumist. Samuti räägime noorte arengulistest raskustest ja ka vaimse tervise probleemidest, et  seeläbi noort paremini mõista ning talle toeks olla. Seminarid koosnevad loengu vormis teema avamisest ja tõenduspõhisest selgitusest, reaalelulistest näidetest, grupiaruteludest, vahel ka praktilistest harjutustest. Koolitusi viivad läbi psühholoogi haridusega ja/või vastavas valdkonnas pikaajalise praktilise kogemusega koolitajad. 

 

Koolitustele on oodatud
  • teismeliste laste vanemad ja teised pereliikmed, lähedased;
  • noortega töötavad spetsialistid: õpetajad, noorsootöötajad, treenerid, huviringide juhendajad, tervishoiu- ja sotsiaaltöötajad.
pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off