Klientide tagasiside

AddicereKlientide tagasiside


Swed

Swedbanki ja Addicere organiseeritum koostöö sai alguse 2022. aastal ja esimesteks märksõnadeks sai kriisiolukordade (COVID, Ukraina sõda, energiakriis) toetamine töökohal. Addicere on partnerina meid toetanud erinevate lahendustega nii ennetuse osas kui ka keeruliste töösituatsioonide lahendamisel. Meile väga meeldib Addicere agiilne, paindlik ja elurõõmus ning samas väga professionaalne lähenemine. Addicere on meid toetanud tehes keerulised teemad lihtsaks just meie eripära ja vajadusi arvestades!

Katrin Meos
Töötervishoid ja -ohutus
Viking

Erik Rüütel on Viking Security jaoks ülimalt oluline ja pikaaegne koostööpartner. Koolitused on silmapaistvalt kaasahaaravad ja humoorikad, kuid samas konstruktiivsed ja tuginevad teadusele. Erik toob selgeid ja konkreetseid näiteid, kuidas tõenduspõhiseid metoodikaid enda organisatsioonis eesmärgipäraselt rakendada. Tema oskus hoida osalejate tähelepanu ning seletada keerulisi teemasid lihtsalt ja arusaadavalt on muljetavaldav. Koolitused sisaldavad alati ka palju ergastavaid harjutusi arutelude ja grupitöö vormis. On hea meel tajuda, et koolitaja on võtnud aega, et uurida sügavamalt meie ettevõtte vajadusi ja kohandanud koolitust vastavalt. Eriline rõõm on hiljem ka tõdeda, et pärast koolitust meie töötajad hakkasid õpitud suhtlemismeetodeid ka edukalt praktiseerima. Oleme Erikule väga tänulikud tema panuse eest meie töötajate arendamisel ja soovitame julgelt Addicere teenuseid.

Juhan Aia
Mehitatud valve valdkonna juht
VäM

Oleme mitmeaastase koostöö vältel Addicere pakutava tugiteenusega igati rahule jäänud. Erik Rüütli ja tema meeskonna paindlikkus ja vastutulelikkus on olnud meie töötajate ja kogu organisatsiooni vajaduste jaoks väga hästi sobiv ja sobituv. Eriti tahan kiita Erik Rüütli kaasamõtlemisoskust leidmaks just meie vajadustele vastavaid koolitusi või laiemaid teemakäsitlusi, mida nt psühholoogilise kohvihommiku formaadis pakkuda kõigile huvilistele. Senine tagasiside on olnud väga positiivne ja uusi kohtumisi oodatakse huviga.

Riina Pihel
Personalibüroo direktor

pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off