Liisa Paavel

AddicereLiisa Paavel

Addicere psühholoogid

Me hoiame teid ja teie meeskonna vaimselt tervena!
liisa paavel 2022

Psühholoogiline nõustaja

E-mail: liisaªaddicere.com
Tel: 511 4363
Keeled: eesti, inglise

Flag
Flag

Liisa Paavel

Liisa Paavel on pereterapeut ja pikaaegne kogemusnõustajate koolitaja, tõlkija ja endine Sotsiaalkindlustusameti Ohvriabi ja ennetusteenuste osakonna MDFT terapeut.

Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli Kasvatusteaduskonna ja on erialalt eripedagoog-nõustaja, omandamas hetkel Tallinna Ülikoolis psühholoogina järgmist akadeemilist haridust. Ta on sertifitseeritud mitmedimensioonilise pereteraapia (MDFT) terapeut ning on läbinud erinevaid psühholoogilise trauma ja traumateraapiate täiendkoolitusi nii Eestis kui ka väljaspool. Ta on lõpetanud lahenduskeskuse lühiteraapia kursuse, kognitiiv-käitumisteraapia koolituse, süsteemse pereteraapia väljaõppe ja kogemusnõustajate väljaõppe.

Ta on varasemalt töötanud Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuris ennetus- ja projektitöö koordineerijana, noorsoo- ja ennetusteenistuse vanemana ja noorsoopolitseinikuna. Ta on olnud Tallinna Vangla üldosakonna peaspetsialist ja hariduskorraldaja. Varasemalt on Liisa töötanud ka koolis ja lasteaias. Kokku teeb see kõik ligi 20-aastase töökogemuse noortevaldkonnas, kus Liisa on teinud noorukitega nii klienditööd kui koordineerinud neile suunatud tegevusi. Vaimse tervise valdkonnas tegutseb Liisa 2015. aastast, olles alustanud kogemusnõustajana ning kasvanud terapeudiks.

Liisa Paaveli peamiseks psühholoogilise sekkumise fookuseks on peresuhted ja noorukite ja laste vaimne tervis. Ta toetub oma töös lahenduskeskse lühiteraapia printsiipidele, kasutab mitmekülgseid projektiivtehnikaid keerukamate probleemide lahendamiseks.

 

Videotutvustus:

pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off