Heli Künnapuu

AddicereHeli Künnapuu

Addicere psühholoogid

Me hoiame teid ja teie meeskonna vaimselt tervena!
Heli Künnapuu

Psühholoogiline- ja kriisinõustaja

E-mail: heliªaddicere.com
Tel: 502 1900
Keeled: eesti

Flag

Heli Künnapuu

Heli Künnapuu on psühholoogiline- ja kriisinõustaja, traumateraapia EMDR terapeut, psühhoanalüütiline grupiterapeut.

Heli on lõpetanud Professionaalse Psühholoogia Erakooli, kus omandas kolme aastase praktilise väljaõppe raames psühholoogilise nõustaja pädevuse. Ta on samuti lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli kultuuritöö eriala, olnud ettevõtja ja koolitaja kinnisvara valdkonnas. Huvi mõista inimkäitumise põhjuseid ja kuidas seda arendada viis teda aga edasi õppima Vilniuse Ülikooli, kus omandas psühhoanalüütilise grupi psühhoterapeudi pädevuse. Lisaks on Heli täiendanud oma teadmisi ja oskusi karjäärinõustajana ja Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR) traumaterapeudina nii täiskasvanutele kui lastele.

Tal on pikaaegne töökogemus psühholoogilise- ja kriisinõustajana, olles töötanud (13 aastat) Tallinna Psühholoogilises Kriisiabis ja olnud ka kriisiabi teenuse juht. Alates 2007 aastast pakub ta nõustamise teenuseid eraettevõtjana ja teinud koostööd mitmete Euroopa Liidu poolt rahastatud karjääri- ja ümberõppele suunatud projektidega, kriisnõustamisi nii individuaalselt kui grupis ettevõtetele, läbi viinud mitmeid psühhoanalüütilise psühhoteraapia gruppe ja tugigruppe vaimse tervise raskustega inimestele. Ta on Eesti Psühhosotsiaalse Rehabilitatsiooni Ühingu (EPRÜ) koostööpartner, koolitamaks tugigruppide läbiviijaid. Lastega töötab Heli Järvakandi koolis.

Heli Künnapuu peamiseks fookuseks nõustamises on aidata inimesel mõista oma probleemi psühholoogilist konteksti ja tegureid, leida ressursse muutusteks ja jõustada teekonnal soovitud eesmärkide suunas. Ta toetub oma töös psühhoanalüütilisele isiksusekäsitlusele ja printsiipidele, kasutab EMDR traumatöö tehnikaid ja süsteemset intervjuud.

pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off