0%

Erik Rüütel

AddicereErik Rüütel
Me hoiame teid ja teie meeskonna vaimselt tervena!
Erik Rüütel

Juhatuse liige / psühholoog
E-mail: erik(a)addicere.com
Tel: 5615 1218
Keeled: eesti, inglise, vene

Erik Rüütel

Erik Rüütel on psühholoog, koolitaja, TLÜ Ühiskonnateaduste instituudi doktorant ja pikaaegne Sisekaitseakadeemia korrektsioonipsühholoogia ja kriisipsühholoogia õppejõud ning MAD Meeskonnatreeningute agentuuri treener. Ta on läbinud EMDR (Eye Movement Desenzitization Reprocessing Therapy) esimese astme koolituse ja aastase kohtueksperdi baaskoolituse kohtupsühhiaatrias ja -psühholoogias.

Ta on varasemalt töötanud Lääne-Tallinna Keskhaiglas psühholoogina, suunanud probleemkäitumisega noorte rehabilitatsiooni Tallinna Laste Turvakeskuses osakonnajuhatajana ja juhtinud õigusrikkujate taasühiskonnastamist Tallinna Vangla direktori asetäitjana.

Ta on raamatu “Korrektsioonipsühholoogia: Tähed kaevu sügavuses” (2019) autor, mitme teadusliku artikli autor ja kaasautor, mitme Eesti riikliku sotsiaalstrateegia ekspert. Ta on hinnatud EU, DCAF, OSCE missioonide juhtimiskoolitaja ja ekspert.

Erik Rüütli põhiliseks tegevus- ja uurimissuunaks on keeruliste inimestega suhtlemine, konfliktide lahendamine ja psühholoogiliste kriiside lahendamine.

erik.ruutel.eu

pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
paged
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
on