Kaia-Leena Pino

AddicereKaia-Leena Pino

Addicere psühholoogid

Me hoiame teid ja teie meeskonna vaimselt tervena!
Kaia-Leena Pino

Psühholoog / koolitaja

E-mail: kaia-leenaªaddicere.com
Tel: 5661 9649
Keeled: eesti, inglise

Flag
Flag

Kaia-Leena Pino

Spetsialiseerunud trauma- ja kriisitööle, meeleoluhäiretele, kognitiiv-käitumuslikule nõustamisele ja koolitustele.

Kaia-Leena on omandanud psühholoogia magistrikraadi Akadeemia Nordis. Ta on läbinud Gordoni perekooli treeneri väljaõppe ning kognitiiv-käitumuslike nõustamistehnikate kursuse, lisaks on end täiendanud ja täiendab jätkuvalt traumateraapia, meeleoluhäirete ja ajuteaduse valdkonnas.

Kaia-Leena on tegutsenud psühholoogina üle 20 aasta, töötanud nii laste, noorukite kui täiskasvanutega. Ta on Eesti Kunstiakadeemia psühholoog, psühholoogia- ja juhtimisalase kirjanduse tõlkija, kriisipsühholoogia ja psühholoogilise esmaabi koolitaja. Varasemalt on Kaia-Leena töötanud ka põhi-ja keskkoolis ning lasteaias.

Põhiprobleemid, millega Kaia-Leena poole pöörduda on meeleoluhäired, ärevushäired, läbipõlemise ennetamine ja enesejuhtimine ning üldine toimetuleku parandamine, samuti noorukite vaimne tervis.

Kaia-Leena tugineb oma töös kognitiiv-käitumusliku psühholoogia printsiipidele, peab nõustamistöös oluliseks teadvuse- ja ajuteaduse protsesside teadvustamist ning klientidele paremate toimetulekuoskuste ja enesehoole õpetamist.

pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off