Kristel Treimann

AddicereKristel Treimann

Addicere psühholoogid

Me hoiame teid ja teie meeskonna vaimselt tervena!
Kristel Treimann

Psühholoog

E-mail: kristelªaddicere.com
Tel: 5664 3461
Keeled: eesti, inglise

Flag
Flag
Flag

Kristel Treimann

Kristel Treimann on psühholoog, spordi- ja soorituspsühholoogia ekspert ja Wise (TransferWise) tootespetsialist.

Ta on omandanud Magistrikraadi spordi- ja soorituspsühholoogias Greenwhich ülikoolist Londonis, saanud varasema psühholoogia baashariduse Tallinna Ülikoolist  ning täiendanud end nõustamise, traumateraapia, sõltuvushäirete ja kliiniliste diagnooside valdkondades, omandanud teadmisi kognitiiv-käitumuslikus teraapias, pereteraapias ning õppinud erinevaid motiveeriva intervjueerimise tehnikaid. Hetkel täiendab ta enda teadmisi analüüstilises psühhoteraapias. 

Psühholoogina on ta kokku puutunud erinevate individuaal kui ka meeskonna sportlastega, et edendada nende sooritus taset ning patsientidega, kellel on esinenud nii ärevust, depressiooni, läbipõlemist, obsessiiv-kompulsiivset häiret, sõltuvushäiret, aktiivsus tähelepanuhäiret, leinaga toimetuleku probleeme kui ka sotsiaalärevust.

Kristel Treimanni peamiseks tegevusalaks on soorituspsühholoogia, enda sisemaailma paremini mõistmine ja psühholoogiliste probleemide lahendamine. Ta toetub oma töös kognitiiv käitumusliku teraapia printsiipidele ning toob ka sisse motiveeriva intervjueerimise elemente, tuues seeläbi vastuvõttudele humanistlikku hõngu.

 

Videotutvustus:
pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off