Jekaterina Kiltšitskaja

AddicereJekaterina Kiltšitskaja

Addicere psühholoogid

Me hoiame teid ja teie meeskonna vaimselt tervena!
Jekaterina Kitšitskaja

Psühholoog

E-mail: jekaterinaªaddicere.com
Tel: 5809 2547
Keeled: eesti, vene

Flag
Flag

Jekaterina Kiltšitskaja

Jekaterina Kiltšitskaja on psühholoog, psühhoanalüütik, projektijuht ja tugigrupide juhendaja Tallinna Naiste Kriisikodus.

Ta on lõpetanud Euroopa Psühhoanalüüsi Federatsiooni alla kuuluva Ida-Euroopa Psühhoanalüüsi Instituudi (Sankt-Peterburg) psühholoogia erialal ja omandanud psühhoanalüütiku kutse Süsteemse Psühhoteraapia ja Konsultatsiooni Ülikoolist „ISTOK“ (Sankt-Peterburg).

Jekaterina on tegutsenud psühholoogina 8 aastat ja läbinud mitmeid täiendkoolitusi traumateraapia, viktimoloogia, naiste ja perevägivalla teemadel nii Eestis kui ka Venemaal. Jekaterinal on pikaaegsed töökogemused tootmise ja ehitussektori müügiprotsesside administratsioonis. Samuti on ta varasemalt töötanud mitmes ettevõttes personalijuhina.

Omas töös peab Jekaterina Kiltšitskaja kinni humanistlikest seisukohtadest ja tema põhilised töösuunad on perepsühholoogia, töövägivald, karjäärinõustamine, psühhosomaatika ja süsteemsed konstellatsioonid.

 

Videotutvustus:

Екатерина Кильчицкая

Екатерина Кильчицкая - психолог, психоаналитик,  консультант и ведущая психотерапевтических групп в Таллиннском женском кризисном центре.

Окончила Восточно-Европейский Институт Психоанализа (Санкт-Петербург) по специальности психолог-психоаналитик, а также изучала метод системных расстановок в Санкт-Петербургском Институте Системной Терапии и Организационного Консультирования (ИСТОК).

Екатерина проработала психологом 8 лет и прошла дополнительное обучение по психотерапии, виктимологии, работе с жертвами домашнего насилия в Эстонии и России. Екатерина имеет многолетний опыт управления административными процессами в производственной и строительной сферах, а также в качестве руководителя по персоналу.

 В своей работе Екатерина Кильчицкая следует гуманистической концепции, и ее основные направления работы - семейная психология, работа с жертвами различного вида насилия, консультирование по вопросам карьеры, психосоматика и системные расстановки.

 

Видео интро
pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off