0%

Teenused

AddicereTeenused

TEENUSED

HOIAME TEID ja TEIE MEESKONNA VAIMSELT TERVENA

PSÜHHOLOOGILINE NÕUSTAMINE

Me aitame oma kliendil eraldada emotsioone mõtteprotsessidest ja taassaavutada kontroll oma elu üle. Toetudes kaasaegsetele tõenduspõhistele meetoditele ja kognitiiv-käitumuslikule teraapiale on meie eesmärk aidata oma klientidel taastada professionaalne toimimine, eneseteadlikkus ja rahulolu eluga.

Loe rohkem »

PSÜHHOLOOGILINE KRIISIABI

Inimese õnnelikkus, rahulolu, pühendumine ja töötulemused on seotud psühholoogilise seisundiga. Era- ja tööelu sündmused võivad segada inimese elu kulgemist kodus ja kontsentreerumist tööl. Emotsionaalsest tasakaalust väljas inimese vaimne tervis on häiritud ning arendeda võivad stress, läbipõlemine, ärevushäired ja depressioon. Meie nõustajad saavad olla toeks.

Loe rohkem »

PSÜHHOLOOGILINE AUDIT

Keerulistel aegadel kerkivad organisatsioonides esile segadused suhetes, info liikumises, vastutuses ja ülesannetes. Neid situatsioone on raske lahendada sisemiste jõududega kuna võib tekkida rollikonflikt. Me kogenud ekspert tuleb teile appi lõngakera lahti arutama ja analüüsima juhtunut, et saada olukorrast võimalikult objektiivne ja selge pilt.

Loe rohkem »
pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off