Koolitused

AddicereKoolitused

Addicere koolitused

Efektiivsed kommunikatsioonioskused

Suhtlemisoskused, viisakus, enesekehtestamine, videotreening

Kui teie organisatsiooni töötajad suhtlevad päevast päeva klientidega või keeruliste inimestega võib töö rutiin ja pinge kergesti nende suhtlemisoskused, viisakuse ja ettevõtte/insitutsiooni esindamise alused unustama panna. Addicere „Efektiivsed kommunikatsioonioskused“ aitavad värskendada teie organisatsiooni oluliste liikmete kuuluvustunnet organisatsiooni  ja teeninduskultuuri.

Tegemist on ühepäevase koolitusega, mis hõlmab teie organisatsiooni väärtusi, eneseväljenduse praktilisi harjutusi ja videotreeningut.

Psühholoogiline kriis ja läbipõlemine

Stress, ärevus, enesekontroll, tasakaal tööl ja kodus

Edukas ettevõte peab vaatama tihti peeglisse märkamaks et nende tööalane progress ei põleta läbi meeskonnaliikmeid. Addicere koolitusseminar „Psühholoogiline kriis ja läbipõlemine“ aitab organisatsioonil tõsta tähelepanu oma töömeetodite vastavusele meeskonna suutlikkusega. Ühepäevane koolitusseminar aitab meeskonnaliikmetel tasakaalustada oma tööd ja eraelu, leida väljundid stressi tekitavatele situatsioonidele ja saavutada parem enesekontroll nii tööl kui ka kodus.

Juhtimine kriisis

Keeruline periood, ajaplaneerimine, eneseregulatsioon

Kui teie organisatsiooni töö osa on lühiajaline või pikaajaline stressirohke olukord ja selles töötamine siis Addicere seminar „Juhtimine kriisis“ on hädavajalik samm organisatsiooni liikmete parema eneseregulatsiooni saavutamiseks.

Paaritunnisest koolitusest piisab, et tõsta teadlikkust stressijuhtimisest, ennetustegevusest ja psühholoogilisest ajaplaneerimisest.

Konflikt, võim ja lepitamine

Tagarääkimise, solvangute ja manipulatsiooni ületamine

Organisatsioonis, kus on tööle tulles paks õhk ning seljataga on kuulda alatasa sosinaid, aitab Addicere kaasav seminar „Konflikt, võim ja lepitamine“ teha koos meeskonnaga esimesed kindlad sammud stabiilsuse, avatuse ja usalduse poole.

Seminar kontsentreerub grupiliikmete erinevustele suhtlemises, kuulamistõketele, manipuleerimisele ja enesekehtestamise oskusele. Tegemist on kuni ühepäevase koolitusega.

Suunav meediaga suhtlemine

Intervjuu andmine, kehakeel, hääletoon, sõnum

Kas inimestega suhelda on kerge? Aga intervjuu andmine raadiosse või televisiooni? Ei ole saladus et üle 75% informatsioonist, mida kommunikeerime on mitteverbaalne. Just sellele kontsentreerub Addicere treeningkoolitus „Suunav meediaga suhtlemine“. Me õpetame teie meeskonda või meediasuhtlusega kokku-puutuvaid inimesi kontrollima oma keha, keelt, hääletooni, mõttesuunda ning põimima sellesse varjatud eesmärgipäraseid sõnumeid.

Kahepäevase koolitusega õpite gruppidega suhtlemist, meediaga suhtlemist, intervjuu kontrolli ja eeskujulikku eneseväljendust. Koolitus sisaldab palju praktilist intervjueerimist ja videotagasisidet.

Erutussõltuvus, enesekontroll ja elustiil

Kuidas sõltuvuskäitumine meid kõiki puudutab?

Tegemist on ühe Addicere poolt pakutava lemmikseminariga. Äärmiselt huvitav ning kaasahaarav seminar annab ülevaade sellest, mis on tegelikult sõltuvus ja kui lähedal see meile kõigile seisab. See paneb paneb igaühe oma elu ja tegemiste üle mõtlema ning analüüsima enda tegelikke probleemide lahenduse oskusi. Rahvusvaheliselt populaarsust kogunud 3h seminar võib olla osa pikemast koolituspäevast või eraldiseisev moodul.

Koolitus on suunatud täiskasvanutele, kuid ka keskkooli noored on selle üle tänulikud olnud mitmel pool Eestit.

pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
default
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off