0%

Annika Tamme

AddicereAnnika Tamme
Me hoiame teid ja teie meeskonna vaimselt tervena!
Annika Tamme

Seksuoloog

E-mail: annikaªaddicere.com
Tel: 5742 0159
Keeled: eesti, inglise

Flag
Flag

Annika Tamme

Annika Tamme on kliiniline seksuoloog, Tartu Ülikooli Psühholoogia Instituudi doktorant ning nooremlektor.

Ta on omandanud magistrikraadi seksuaal- ja reproduktiivtervise uuringutes Londoni Ülikooli alla kuuluvas Londoni Hügieeni ja Troopilise Meditsiini Koolis. Kliinilise seksuoloogia väljaõppe läbis Annika Kaasaaegse Kliinilise Seksuoloogia Instituudis Inglismaal, kus ta läbis hiljuti ka seksuaalse sundkäitumise alase spetsialiseerumise. Lisaks on ta Eestis täiendanud ennast pereteraapia baaskoolitusel.

Ta töötab Tartu Seksuaaltervise Nõuandlas ning Eesti Seksuaaltervise Liidu netinõustajana. Varasemalt on ta töötanud ka Inglismaal erinevates seksuaaltervise kliinikutes sealhulgas St. Albans haigla seksuaaltervise kliinikus. Annika Tamme tegeleb seksuaalsete murede ja probleemidega. Tihti pöördutakse seksuaalteraapiasse näiteks valulise vahekorra, iha kadumise, erutuvuse probleemide, orgasmi probleemide, erektsiooni häirete, seemnepurske probleemide (enneaegne/hilinenud) või kompulsiivse seksuaalkäitumise puhul.

Vastuvõtul käsitletakse veel muutusi seksuaalelus läbi erinevate eluetappide, aga ka eelnevate kogemustega seotud hirme või ärevust. Teraapiasse tulekuks ei ole vaja suuri ja näiliselt ületamatuid probleeme, piisab vaid soovist mainitud teemasid lahata ning endale selgeks mõelda.

annikatamme.ee

pattern
https://addicere.com/wp-content/themes/hazel/
https://addicere.com/
#d8d8d8
style2
paged
Loading posts...
/www/apache/domains/www.addicere.com/htdocs/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off